سایتی که برایتان معرفی می کنیم یک سایت کلیکی می باشد.شما با دیدن همه آگهی ها بیشترین مبلغ را دریافت می کنید.واحد پول این سایت (یورو) می باشد.شما روزانه می توانید 3 یورو کسب درآمد کنید که ماهانه 90 یورو می شود.لازم نیست زیرمجموعه اجاره کنید اگر هم خواستید اجاره کنید.دوستان شاید تعجب کنید یا باور نکنید من دوس ندارم با جملات دروغ و فریب شما را تحت تاثیر قرار بدم هر چیزی زحمتی داره و هیچ کاری آسون نیست من به شما نمی گویم به همین راحتی و هیچ زحمتی به درآمد بالا برسید.من قوانین برداشت از سایت رو هم به شما میگم تا بعدا دچار مشکل نشید و دوست ندارم وقت طلایی تان بسوزه از حالا تصمیم بگیرید.خوب قوانین برداشت از سایت به این صورت می باشد:

روش اول : شما باید 100 تا آگهی ببینید و 10 تا زیرمجموعه مستقیم با لینکی که در اختیارتان قرار میدهد جذب کنید و فعال باشند تا برداشت کنید.

روش دوم : به جای روش اول می توانید حسابتان را ارتقاء دهید و برداشت کنید.

این سایت از کیف پول های (PayPal-Payeer-Perfect Money-Bitcoin) پشتیبانی می کند.این سایت تا الان پرداختی داشته و روز به روز به کاربرانش افزوده میشه.

من از دوستانی که عضو این سایت شدن و تمام قوانین را انجام دادن ولی سایت پس از درخواست واریز به حساب شما پرداخت نکند حتما در همین وبلاگ گزارش دهند تا سایت را اسکم اعلام کنیم.

برای شروع لطفا روی لینک مقابل کلیک کنید و ثبت نام کنید      عضویت

توجه! اگر سایت باز نشد یا دیر باز میشه از استفاده کنید دقت کنید اگر با ثبت نام کنید باید همیشه با وارد سایت شوید در غیر این صورت IP شما را مشکوک شناسایی میکند.اگر بدون ثبت نام کردید نباید با وارد سایت شوید.

دوستان سایت دیگری با همین قوانین وجود داره که پرداختی این سایت بیت کوین میباشد که میتوانید در این سایت هم فعالیت کنید.

برای شروع لطفا روی لینک مقابل کلیک کنید و ثبت نام کنید        عضویت

کسب درآمد اینترنتی سایت , ,ثبت ,قوانین ,درآمد ,برداشت ,این سایت ,ثبت نام ,می باشد ,کنید و ,با منبع

کسب درآمد میلیونی

سومین سایت کسب بیت کوین رایگان

دومین سایت کسب بیت کوین رایگان

معرفی سایت های دریافت بیت کوین رایگان

سایت معتبر خارجی (2)

سایت معتبر خارجی با مدیریت ایرانی

کسب درآمد به دلار

مشخصات

آخرین جستجو ها

آپ دان seoyab علی محسنی مرجع معرفی و خرید دستگاه های آسیاب طراحی ویلا ادبی دانلود برای شما همه راه های جلوگیری از بارداری بازار گوشی | قیمت گوشی | قیمت لپ تاپ | قیمت موبایل خرید تنور سنتی سیار